2 Franken 1918. J. 617 II. GERMAN COINS SINCE 1871STADT GENT Back to the list previous lot Lot number 1439 next lot Estimated price: 60.00 € Hammer-price / sale price: 100.00 € 2 Franken 1918. J. 617 II.Vorzüglich-Stempelglanz