Republik. 8 Soles 1861, La Plata. 20.02 g. K./M. 138.6.

WORLD COINS AND MEDALS
BOLIVIEN

Lot number 716

Estimated price: 60.00 €
Hammer-price / sale price: 60.00 €

Republik.
8 Soles 1861, La Plata. 20.02 g.
K./M. 138.6.

Hübsche Patina, vorzüglich