Karl der Kühne, 1467-1477. Double briquet (Dubbel Vuurijzer) 1474, Brügge. 2.95 g. Vanhoudt 48 BG; Levinson II-14.

BELGIEN, FLANDERN

Номер лота 779

Оценочная цена: 150.00 €
Присуждение: 430.00 €

Karl der Kühne, 1467-1477.
Double briquet (Dubbel Vuurijzer) 1474, Brügge. 2.95 g.
Vanhoudt 48 BG; Levinson II-14.

Herrliche Patina, sehr schön +