Nikolaus II., 1894-1917. 25 Kopeken 1895, St. Petersburg. 4.99 g. Bitkin 95.
Nikolaus II. 1894-1917.
25 Kopeken 1895, St. Petersburg. 4.99 g.
Bitkin 95.
Vorzüglich-Stempelglanz
Bitkin 95.
Vorzüglich-Stempelglanz