Oskar II., 1872-1905. 10 Öre 1899, Kongsberg. 1.42 g. Ahlström 93.
NORWEGEN, KÖNIGREICH
Oskar II. 1872-1905.
10 Öre 1899, Kongsberg. 1.42 g.
Ahlström 93.
Prachtexemplar. Feine Patina, fast Stempelglanz
Ahlström 93.