Reichsmünzstätte. Heinrich II., 1002-1024. Denar. 0.78 g. Dannenberg 246; Ilisch, Jaarboek voor Munt- en Penningkunde 100, 40.23.

NIEDERLANDE, MAASTRICHT

Номер лота 530

Оценочная цена: 250.00 €
Минимальная ставка 250.00 €

Reichsmünzstätte. Heinrich II. 1002-1024.
Denar. 0.78 g. Gekrönter Kopf v. v.//Kirche.
Dannenberg 246; Ilisch, Jaarboek voor Munt- en Penningkunde 100, 40.23.

RR Kl. Randfehler, fast sehr schön