LOTS BRANDENBURG-PREUSSEN
LOTS BRANDENBURG-PREUSSEN
Estimated price : €260
Hammer price
My notes
Description
5 Stück. Henkelspur (1x), fast sehr schön-fast vorzüglich
Information for lot 1164 from eLive Auction 44
| Quotes | Thun 253, 260, 262 (2x), 263 |
| Unique quantity | 5 Stück. |