LOTS BRANDENBURG-PREUSSEN
LOTS BRANDENBURG-PREUSSEN
Estimated price : €150
Hammer price
My notes
Description
6 Stück. Henkelspur (1x), kl. Randfehler (1x), sehr schön-vorzüglich
Information for lot 1166 from eLive Auction 44
| Quotes | Thun 265, 266 (2x), 270 (2x), 272 |
| Unique quantity | 6 Stück. |