LOTS BRANDENBURG-PREUSSEN
LOTS BRANDENBURG-PREUSSEN
Estimated price : €100
Hammer price
My notes
Description
6 Stück. Fast sehr schön-fast vorzüglich
Information for lot 1169 from eLive Auction 44
| Quotes | Olding 75, 88, 113, 333, 343 |
| Unique quantity | 6 Stück. |