REICHSSILBERMÜNZEN Allgemein.
REICHSSILBERMÜNZEN Allgemein.
Estimated price : €300
Hammer price
My notes
Description
36 Stück. Fast alle berieben und beschädigt, schön-sehr schön
Information for lot 3008 from eLive Auction 74
| Unique quantity | 36 Stück. |