REICHSSILBERMÜNZEN Allgemein.
REICHSSILBERMÜNZEN Allgemein.
Estimated price : €100
Hammer price
My notes
Description
3 Stück. Zum Teil mit kl. Fehlern, sehr schön-fast Stempelglanz
Information for lot 6600 from eLive Auction 82
| Unique quantity | 3 Stück. |