REICHSSILBERMÜNZEN Preußen.
REICHSSILBERMÜNZEN Preußen.
Estimated price : €250
Hammer price
My notes
Description
17 Stück. Zum Teil mit kl. Fehlern, sehr schön-fast Stempelglanz
Information for lot 3901 from eLive Premium Auction 426
| Unique quantity | 17 Stück. |