REICHSSILBERMÜNZEN Sachsen.
REICHSSILBERMÜNZEN Sachsen.
Estimated price : €250
Hammer price
My notes
Description
16 Stück. Zum Teil mit kl. Fehlern, fast sehr schön-fast Stempelglanz
Information for lot 6615 from eLive Auction 82
| Unique quantity | 16 Stück. |