LOTS SACHSEN/KURFÜRSTENTUM UND KÖNIGREICH
Estimated price : €150
Hammer price
My notes
Description
3 Stück. Winz. Randfehler (2x), sehr schön
Information for lot 1435 from eLive Auction 44
| Quotes | Thun 356B, 369, 379 |
| Unique quantity | 3 Stück. |