LOTS VON REICHSGOLDMÜNZEN Baden.
Estimated price : €1,000
Hammer price
My notes
Description
6 Stück. Kl. Kratzer (1x), sehr schön-vorzüglich
Information for lot 6265 from Auction 276
| Weight | 28,64 g finegold |
| Unique quantity | 6 Stück. |