LOTS VON REICHSGOLDMÜNZEN Hamburg.
Estimated price : €1,250
Hammer price
My notes
Description
6 Stück. Sehr schön-vorzüglich
Information for lot 3235 from Auction 260
| Weight | 35,80 g finegold |
| Unique quantity | 6 Stück. |