LOTS VON REICHSGOLDMÜNZEN Preußen.
Estimated price : €1,250
Hammer price
My notes
Description
5 Stück. Kl. Randfehler (2x), sehr schön-vorzüglich
Information for lot 8753 from Auction 315
| Weight | 35,80 g finegold |
| Unique quantity | 5 Stück. |