LOTS VON REICHSGOLDMÜNZEN Württemberg.
Estimated price : €1,000
Hammer price
My notes
Description
6 Stück. Sehr schön-vorzüglich
Information for lot 3240 from Auction 260
| Weight | 32,22 g finegold |
| Unique quantity | 6 Stück. |