REICHSSILBERMÜNZEN Allgemein.
REICHSSILBERMÜNZEN Allgemein.
Estimated price : €125
Hammer price
My notes
Description
18 Stück. Zum Teil mit kl. Fehlern, fast sehr schön-vorzüglich
Information for lot 3013 from eLive Auction 74
| Unique quantity | 18 Stück. |