REICHSSILBERMÜNZEN Preußen.
REICHSSILBERMÜNZEN Preußen.
Estimated price : €200
Hammer price
My notes
Description
15 Stück. Zum Teil mit kl. Fehlern, sehr schön-fast Stempelglanz
Information for lot 6612 from eLive Auction 82
| Unique quantity | 15 Stück. |