REICHSSILBERMÜNZEN Preußen.
REICHSSILBERMÜNZEN Preußen.
Estimated price : €400
Hammer price
My notes
Description
28 Stück. Zum Teil mit kl. Fehlern, fast sehr schön-fast Stempelglanz
Information for lot 6611 from eLive Auction 82
| Unique quantity | 28 Stück. |