LOTS VON REICHSGOLDMÜNZEN Allgemein.
Estimated price : €600
Hammer price
My notes
Description
4 Stück. Sehr schön-fast vorzüglich
Information for lot 6275 from Auction 276
| Weight | 14,32 g finegold |
| Unique quantity | 4 Stück. |