Maximilian I., 1490-1519. Sechser o. J., Hall. 3.12 g. M./T. 74.

Lot number 664

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 155.00 €

Maximilian I. 1490-1519.
Sechser o. J. Hall. 3.12 g.
M./T. 74.

Sehr schön-vorzüglich