Gros o. J. (um 1400). 2.72 g. Flon 2.

FRANKREICH/LOTHRINGEN, METZ, STADT

Lot number 2051

Estimated price: 75.00 €
Hammer-price / sale price: 85.00 €

Gros o. J. (um 1400). 2.72 g.
Flon 2.

Hübsche Patina, sehr schön