20 Franken 1954. J. N 802, N 801.

GERMAN COINS SINCE 1871
SAARLAND

  Lot number 1093

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 150.00 €

20 Franken 1954. Probe. Dazu: 10 Franken 1954. Probe.
J. N 802, N 801.

2 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz