Leopoldo II. di Lorena, 1824-1859. Francescone (10 Paoli) 1839, Florenz. 27,27 g. Dav. 159; Pagani 112.
ITALIEN, TOSCANA
Leopoldo II. di Lorena, 1824-1859.
Francescone (10 Paoli) 1839, Florenz. 27,27 g.
Dav. 159; Pagani 112.
Prachtexemplar. Feine Patina, fast Stempelglanz
Dav. 159; Pagani 112.