Kanton. 1/2 Batzen 1842, Bern. D./T. 186 b.
SCHWEIZ, GRAUBÜNDEN
Kanton.
1/2 Batzen 1842, Bern.
D./T. 186 b.
R Vorzüglich-Stempelglanz
1/2 Batzen 1842, Bern.
D./T. 186 b.
R Vorzüglich-Stempelglanz