Oskar II., 1872-1905. Ku.-2 Öre 1884, Kongsberg. 4,03 g. Ahlström 104.
NORWEGEN, KÖNIGREICH
Oskar II. 1872-1905.
Ku.-2 Öre 1884, Kongsberg. 4,03 g.
Ahlström 104.
Vorzüglich-Stempelglanz
Ahlström 104.
Vorzüglich-Stempelglanz