Oskar II., 1872-1905. Ku.-2 Öre 1889, Kongsberg. 4,11 g. Ahlström 105.
NORWEGEN, KÖNIGREICH
Oskar II. 1872-1905.
Ku.-2 Öre 1889, Kongsberg. 4,11 g.
Ahlström 105.
Vorzüglich-Stempelglanz
Ahlström 105.
Vorzüglich-Stempelglanz