Pius IX., 1846-1878. Ku.-5 Baiocchi ANN IV/1849 R, Rom. 39,79 g. Pagani 475.
ITALIEN, KIRCHENSTAAT/VATIKAN
Pius IX. 1846-1878.
Ku.-5 Baiocchi ANN IV/1849, R, Rom. 39,79 g.
Pagani 475.
Vorzüglich-Stempelglanz
Pagani 475.
Vorzüglich-Stempelglanz