20 Mark 1983. J. 1591.
DEUTSCHE DEMOKRATISCHE REPUBLIK, 1949-1990
20 Mark 1983. Luther.
J. 1591.
Vorzüglich-Stempelglanz
J. 1591.
Vorzüglich-Stempelglanz