Mecklenburg.

GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, REICHSSILBERMÜNZEN

Lot number 7386

Estimated price: 500.00 €
Hammer-price / sale price: 550.00 €

Mecklenburg.
J. 84, 2 Mark 1876; J. 86, 2 Mark 1904 (Hochzeit); J. 87, 5 Mark 1904 (Hochzeit); J. 88, 3 Mark 1915 (Jahrhundertfeier); J. 90, 2 Mark 1877.

5 Stück., Fast sehr schön-fast vorzüglich