Republik. 50 Cents o. J. (1916). L./M. 862.

WORLD COINS AND MEDALS
CHINA

Lot number 3482

Estimated price: 200.00 €
Hammer-price / sale price: 440.00 €

Republik.
50 Cents o. J. (1916). General Tang Chi Yao.
L./M. 862.

Feine Patina, sehr schön-vorzüglich