5 Franken 1892 B, Bern. Dav. 392; Divo 127.
SCHWEIZ, EIDGENOSSENSCHAFT
previous lot Lot number 1402 next lot
750.00 €
Hammer-price / sale price: 1,250.00 €
5 Franken 1892, B, Bern.
Dav. 392; Divo 127.
Prachtexemplar. Herrliche Patina, Stempelglanz
Dav. 392; Divo 127.