3 Reichsmark 1928 D. J. 332. GERMAN COINS SINCE 1871WEIMARER REPUBLIK Back to the list Lot number 0 next lot Estimated price: 250.00 € Hammer-price / sale price: 340.00 € 3 Reichsmark 1928, D. Dürer. J. 332.Vorzüglich-Stempelglanz