25 Gulden 1930. J. 11D11. GERMAN COINS SINCE 1871REICHSGOLDMÜNZEN, DANZIG Back to the list Lot number 8004 Estimated price: 2,000.00 € Hammer-price / sale price: 2,100.00 € 25 Gulden 1930. J. 11D11.Vorzüglich-Stempelglanz