5 Reichsmark 1930 F. J. 331.
GERMAN COINS SINCE 1871
WEIMARER REPUBLIK
5 Reichsmark 1930, F. Eichbaum.
J. 331.
R Prachtexemplar. Feine Patina, fast Stempelglanz/Stempelglanz
J. 331.