Franz Josef I., 1848-1916. Scudo 1853 V, Venedig. Dav. 18; J. 309.
KAISERREICH ÖSTERREICH
previous lot Lot number 1691 next lot
750.00 €
Hammer-price / sale price: 1,700.00 €
Franz Josef I. 1848-1916.
Scudo 1853, V, Venedig.
Dav. 18; J. 309.
R Feine Patina, vorzüglich
Scudo 1853, V, Venedig.
Dav. 18; J. 309.
R Feine Patina, vorzüglich