Leopold II., 1790-1792. Konv.-Taler 1790 A, Wien. Dav. 1173; J. 81.
previous lot Lot number 1651 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,200.00 €
Leopold II. 1790-1792.
Konv.-Taler 1790, A, Wien.
Dav. 1173; J. 81.
R Feine Schrötlingsfehler, vorzüglich/vorzüglich-Stempelglanz
Konv.-Taler 1790, A, Wien.
Dav. 1173; J. 81.