Frederik VI., 1808-1839. Ku.-Skilling 1812, Altona. Hede 15 A; Lange -.
DÄNEMARK, KÖNIGREICH
Frederik VI. 1808-1839.
Ku.-Skilling 1812, Altona.
Hede 15 A; Lange -.
Vorzüglich-Stempelglanz
Ku.-Skilling 1812, Altona.
Hede 15 A; Lange -.
Vorzüglich-Stempelglanz