Leopold I., 1657-1705. Dukat 1702 KB, Kremnitz. 3.44 g. Fb. 128; Herinek 368.
previous lot Lot number 3416 next lot
1,250.00 €
Hammer-price / sale price: 1,200.00 €
Leopold I. 1657-1705.
Dukat 1702, KB, Kremnitz. 3.44 g.
Fb. 128; Herinek 368.
GOLD. R Sehr schön-vorzüglich
Fb. 128; Herinek 368.
GOLD. R Sehr schön-vorzüglich