Napoléon III, 1852-1870. 5 Francs 1866 A, Paris. Fb. 588; Mazard 1479; Schl. 389; Gadoury 1002.
Napoléon III, 1852-1870.
5 Francs 1866, A, Paris. 1,45 g Feingold.
Fb. 588; Mazard 1479; Schl. 389; Gadoury 1002.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz