Fernando VII., 1808-1814-1833. Ku.-8 Maravedis 1818 J, Jubia. Calicó 1323.

SPANIEN, KÖNIGREICH

Lot number 2286

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 340.00 €

Fernando VII. 1808-1814-1833.
Ku.-8 Maravedis 1818, J, Jubia.
Calicó 1323.

Vorzüglich-Stempelglanz