Karl V., 1535-1556. 1/4 Scudo o. J. (1551). Crippa 11/A; Toffanin 284/2.

ITALIEN, MAILAND

Lot number 2037

Estimated price: 1,250.00 €
Hammer-price / sale price: 1,100.00 €

Karl V. 1535-1556.
1/4 Scudo o. J. (1551).
Crippa 11/A; Toffanin 284/2.

RR Hübsche Patina, sehr schön-vorzüglich