Reichstaler 1622. Dav. 5958 Anm.; Joseph 334 c.
WORMS, STADT
previous lot Lot number 2763 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,600.00 €
Reichstaler 1622.
Dav. 5958 Anm.; Joseph 334 c.
RR Hübsche Patina, sehr schön +
Dav. 5958 Anm.; Joseph 334 c.