Friedrich Wilhelm Constantin, 1838-1849. 6 Kreuzer 1847. AKS 6; J. 3.

HOHENZOLLERN, HOHENZOLLERN-HECHINGEN, FÜRSTENTUM

Lot number 2337

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 220.00 €

Friedrich Wilhelm Constantin, 1838-1849.
6 Kreuzer 1847.
AKS 6; J. 3.

Vorzüglich-Stempelglanz