Ludwig IV., 1877-1892. 5 Mark 1891. J. 71.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, HESSEN
previous lot Lot number 5099 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,400.00 €
Ludwig IV. 1877-1892.
5 Mark 1891.
J. 71.
Min. berieben, vorzüglich
5 Mark 1891.
J. 71.
Min. berieben, vorzüglich