Ludwig IV., 1877-1892. 5 Mark 1891. J. 71.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, HESSEN
previous lot Lot number 5098 next lot
1,500.00 €
Hammer-price / sale price: 2,600.00 €
Ludwig IV. 1877-1892.
5 Mark 1891.
J. 71.
Winz. Randfehler, vorzüglich/vorzüglich-Stempelglanz
5 Mark 1891.
J. 71.