Stadt. Duplone 1795. 7.68 g. D./T. 736; Fb. 71.
SCHWEIZ, BASEL
previous lot Lot number 6136 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,800.00 €
Stadt.
Duplone 1795. 7.68 g.
D./T. 736; Fb. 71.
GOLD. Feine Goldpatina, vorzüglich
Duplone 1795. 7.68 g.
D./T. 736; Fb. 71.