Kanton. 5 Batzen 1807, Lausanne. 4.36 g. D./T. 230 a.

SCHWEIZ, WAADT

Lot number 1795

Estimated price: 200.00 €
Hammer-price / sale price: 180.00 €

Kanton.
5 Batzen 1807, Lausanne. 4.36 g.
D./T. 230 a.

Vorzüglich-Stempelglanz